Sepetim (0) Toplam: 0,00TL
%10
3. Uluslararası Tıp Hukuku Kongresi Bildirileri Kitabı Cilt 2 Hakan Ha

3. Uluslararası Tıp Hukuku Kongresi Bildirileri Kitabı Cilt 29 - 12 Ekim 2019 Antalya

Liste Fiyatı : 138,00TL
İndirimli Fiyat : 124,20TL
Kazancınız : 13,80TL
Taksitli fiyat : 9 x 15,18TL
%10
Temin süresi 7 gündür.
KARGO BEDAVA
9786257088909
703699
3. Uluslararası Tıp Hukuku Kongresi Bildirileri Kitabı Cilt 2
3. Uluslararası Tıp Hukuku Kongresi Bildirileri Kitabı Cilt 2 9 - 12 Ekim 2019 Antalya
Adalet Yayınevi
124.20

Geleneksel hale gelen uluslararası tıp hukuku kongresinin üçüncüsünü gerçekleştirmiş ve bildirilerin bir kısmını da aynı yıl içinde yayınlıyor olmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz.

Kongre esasen hukuk alanı içinde çok yan bir alan olan tıp hukukuna ilişkin olmasına rağmen büyük ilgi görmektedir. Hatta son bir ay içinde aynı alanda ikisi uluslararası olmak üzere üç kongre düzenlenmesine rağmen, kongrenin gördüğü ilgi bizi heyecanlandırmaktadır.

Kongrede toplam 119 bildiri sunulmuştur. Kongrede, aynı anda 5 salonda, 38 Türkçe ve 9 İngilizce olmak üzere toplam 47 oturum gerçekleştirilmiştir. Bunların dışında ayrıca 4 de kurs ve yine büyük ilgi gören uzmanlarına sorun oturumu yapılmıştır. Keza kongreye ilk kayıt yaptıran 50 katılımcıya sunulan vaka çalışması oturumu da ülkemizde bu alanda ilk defa yapılan bir çalışma olarak büyük ilgi görmüştür. Bu suretle kongre bilebildiğimiz kadarıyla ülkemizde gerçekleştirilmiş olan tüm zamanların en kapsamlı hukuk kongresi olmuştur.

Bodrum ve Antalya da yaptığımız tıp hukuku kongrelerin de bildirilerini yayınlamıştık; ancak bildirilerin toplanması bir yılı bulmuştu. Bu kez kongre öncesinde bildirilerin hazır olmasını istedik ve bunun da yararını gördük. Elimizdeki bildirilerle bu kitap ortaya çıktı. Böylece kongre ile aynı yıl içinde kongre kitabının da birinci cildini çıkarmak mümkün oldu. Sadece birinci cilt bile diğer iki kongre kitabı kadar oldu. Tıp hukukunun ülkemizdeki gelişimi açısından büyük katkılar sağlayacağına inandığımız bu yayın ile kongrede sunulan tebliğlerin geniş kitlelere de sunulması imkânı sağlanmış olmaktadır. Bu yayının bir başka önemi de, kongrede aynı anda birçok salonda yapılan sunumlar nedeniyle bütün sunumları takip edememiş olan katılımcılara sunumlara ulaşma imkânının sağlanmasıdır.

Kapat