Az Biraz Mutlu Daha Mutlu Son

Stok Kodu:
9786254102776
Boyut:
13.5x19.5
Sayfa Sayısı:
384
Baskı:
1
Basım Tarihi:
2022-02
Kapak Türü:
Ciltsiz
Kağıt Türü:
2. Hamur
Orijinal Adı:
More Happy Than Not (Deluxe Edition)
%20 indirimli
299,00TL
239,20TL
Taksitli fiyat: 9 x 29,24TL
Temin süresi 2-5 gündür.
9786254102776
1222251
Az Biraz Mutlu
Az Biraz Mutlu Daha Mutlu Son
239.20

Daha Mutlu Son
Adam Silvera’nın Ezber Bozan İlk Romanının, New York Times Çoksatan Yazarı Angie Thomas’ın Önsözünü, Yeni Final Bölümü Daha Mutlu Son”u Ve Her Şeyin Nasıl Başladığıyla İlgili Sonsözü İçeren Özel Baskısı.

 

Bu Beklenmedik, Yürek Burkan, İnsanı Derinden Etkileyen New York TimesÇoksatan Kitabında Adam Silvera, Bronx’ta Tehlikeli Bir Yakın Geleceği Konu Alıyor.

On Altı Yaşındaki Aaron Soto Babasının İntiharından Sonraki Aylarda Kız Arkadaşı Genevieve Ve Annesinin Desteğine Rağmen Mutluluğu Bulamamaktadır. Keder Ve Bileğindeki Gülümseme Şeklindeki Yara, Acısını Unutmasına İzin Vermemektedir. Ama Aaron Mahalleye Yeni Taşınan Thomas’la Tanışınca İçinde Bir Şeyler Değişir. Thomas’la Dostluğu Genevieve Ve Yakın Arkadaşlarıyla Aralarında Gerginliğe Sebep Olsa Da Aaron, Ona Karşı Beklenmedik Duygularını İnkâr Edemez. 

Aaron Ne Thomas’tan Ayrı Kalabildiği Ne De Yeni Bulduğu Mutluluğundan Vazgeçebildiği İçin Etkili Bir Önlem Almayı Düşünür. Leteo Enstitüsü’nün Çığır Açan Hafıza Değiştirme İşlemi Ona Bu Zorluklardan Kurtulmayı Vadetmektedir. Bu, Gerçekte Kim Olduğunu Unutacağı Anlamına Gelse De. 

Mutluluk Bu Kadar Zor Mu Olmalı? 

 

 

New York TimesÇoksatanı
• New York Times Editör Seçimi
Paste Magazine Tüm Zamanların En İyi Genç Yetişkin Romanı 
• Booklist N En İyi İlk Romanı 
• Booklist 2015 Editör Seçimi
• Kirkus N En İyi Genç Yetişkin Kitabı 
Aba Indie Next Seçkisi
Amazon İn En İyi Genç Yetişkin Romanı 
Refinery29 En İyi Genç Yetişkin Romanı 
Popsugar - İn En İyi Romanı
Bustle İn En İyi Genç Yetişkin Romanı
New York Halk Kütüphanesi İn En İyi Genç yetişkin Romanları İlk 10 Listesi
Los Angeles Halk Kütüphanesi İn En İyi Gençlik Kitabı
The Latinidad List Yılın En İyi Genç Yetişkin Kitabı
• Magill’s Literary Annual Seçkisi

 

 

Yürekten… Unutulmaz, Modern Bir Konuyu Ele Alıyor: Özünüzde Olduğunuz Kişi Silinebilen Ya Da silinmesi Gereken Bir Şey Değildir. Anılarınızı Unutun, Acınızı Unutun, Kendinizi Unutun.” 

Chicago Tribune 

Aaron Bugüne Dek Tanıdığım En İlginç Ve Özgün Anlatıcılardan Biri; Öyküsünü İnanılmaz Bir Cesaret Ve Hiç Azalmayan Bir İçtenlikle Anlatıyor. Kalbimi Paramparça Ederken Bir Yandan Da Gülümsememi Sağladı. Unutulmaz Bir Roman.” 

Becky Albertalli, Simon Homo Sapiens’e KarşıNın Yazarı 

Yazar Acı Dolu Bir Dünyanın İç Yüzünü İçtenlikle Ve Kendinden Emin Bir Üslupla İrdeliyor. Dâhiyane Bir Kurguyla Da Birleşince Ortaya Büyüleyici, Unutulmaz Bir Yetenek Gösterisi Çıkıyor.” 

John Corey Whaley, Her Şey Burada Başladı Ve BittiNin Yazarı 

Silvera’nın Romanı, Okumayı Bitirdiğimden Beri Aklımdan Çıkmayan Muhteşem Bir Sihirbazlık Numarası. Uzun Süre Etkisinde Kalacağımı Düşünüyorum.” 

Jasmine Warga, Kalbim Ve Diğer KaradeliklerN Yazarı 

 

Adam Silvera Gözü Kara Enerjisini Aaron Soto’nun Sesinden Aktarıyor. Aaron Sersemletici, Duygusal, Zeki, Enerjik Ve Olduğu Kişiyle İlgili Dürüst Olmak İsteyen Bir Genç. Ruhunuza Öyle Bir İşleyecek Ki Okumadığınız Zaman Bile Onu Düşünmeden Duramayacaksınız. Bu Kitaba Bayıldım.” 

David Arnold 

Okuyacağınız En Hüzünlü Genç Yetişkin Romanlarından.Hafif Bilimkurguya Rağmen İçindeki Her Şey Son Derece gerçekçi. Günlerce, Hatta Haftalarca Az Biraz MutluNun Etkisinden Çıkamayacaksınız.” 

Paste Magazine 

Kim Olursanız Olun,Az Biraz MutluDan Keyif Almamanız Mümkün Değil.” 

Bucks County Courier Times 

Stemediğiniz Anılarınızı Silebilseydiniz Olacaklara Dair, Gençlik Yıllarının Acılarını Da Dürüst Bir Şekilde İçine Katan Bir Hikâye. Nsan İlişkilerinin Rahatsızlık Verici Yanlarına Çok Katmanlı Bir Bakış. Sürükleyici, Müthiş Bir Roman.” 

Kirkus Reviews 

Hikâye Beklenmedik, Karmaşık Bir Yöne Gidiyor. Sonunda Okuyucuların Elinde Unutulmaz Bir Genç Kalırken Bazı Şeyler Farklı Olsaydı Hayatının Nasıl Olacağını Düşündürüyor.Tıpkı Yazarın İstediği Gibi.” 

The Bulletin Of The Center For Children’s Books 

Adam Silvera’nın Bu İlk Romanı Yaşamın En Ağır Konularını Hassas Bir Dengede Ele Alıyor: İntihar, Travma, Yas Ve Yoksulluk… Silvera’nın Bilimkurgu Elementleri Ve Cinsellik Hakkındaki Zekice Anlatımıyla Elinizden Bırakamayacağınız Bir Kitap.” 

Time 

Silvera’nın Özgün Ve Cüretkâr Çıkış Romanını Sabahın İkisine Kadar Elimden Bırakamadım. Zorlayıcı Sorular Sorduran oturaklı Bir Yazımı Var.” 

Aaron Hartzler 

Bu Eşsiz Hikâyeyi Okurken Şunları Beklemelisiniz: Kalp Kırıklığı, Muhtemelen Gözyaşı Tabii Kalpsizseniz, O Başka) ve Sizi Gülümsetecek Anlar.” 

Popcrush 

Silvera Ölümün Ve Yaşamın Unutulabildiği, Rollerin Yeniden Yazılabildiği Ve Kırık Kalplerin İyileştirilebildiği Bir Dünyayı Keşfediyor. Lk Aşk, İlk Kalp Kırıklığı, Yas Ve Mutluluk Arayışı…” 

Shelf Awareness 

Aaron’ın Bronx’taki Evreni Hem Rüya Gibi Hem De Sıradan. Kesinlikle Okunmalı.”

The New York Times Book Review

Silvera Hem Merak Uyandırıcı Hem De Tedirgin Edici Teknolojiye Sahip Bir Yakın Gelecek Yaratmakta Usta.” 

Shondaland

 

Adam Silvera Gençlik Türünde Duyulmamış Bir Ses. Sözcüklerinin Dürüstlüğü Ve Anlatım Becerisi Bir Süredir Onu Beklediğimizi Fark Ettirdi. Aklımı Başımdan Aldı.”

Holly Goldberg Sloan

Kitabın Son Sarsıcı Ve Beklenmedik. Cinselliğe Cesur, Özgün, Gerçekçi Bir Bakış Sunarken Araya Karşı Konulmaz Bilimkurgu Elementleri De Serpiştiriyor.”

The Globe And Mail

Genç Yetişkin Romanlarına Önemli Bir Katkı. Silvera’nın Hikâyesinde Aaron Ait Olduğu Yeri Bulmaya Çalışırken Bilimkurgu Ve Sosyal Adalet Çok İyi Harmanlanmış.”

Los Angeles Times

Irk Ve Cinselliği Anlatan, Yürek Burkan Bir Hikâye.”

The Guardian

Kesinlikle Genç Yetişkin Romanları Listemde Bir Numara. Aaron Soto Ve Gerçek Kimliğini Bulma Mücadelesi O Kadar Gerçekçi Ki… Bu Türde Daha Önce Hiç Görmediğim Bir Şekilde Irk Ve Cinsel Kimlikle Yüzleşiyor.”

Latina Magazine

Zekice… Hassas Bir Anlatım.”

Good Housekeeping

Dokunaklı… Öyle Sürükleyici Ki Başladığınızda Elinizden Bırakamayacaksınız. Uyarmadı Demeyin.”

Teenvogue

Metroda Okurken Ağlayabilirsiniz, Dikkat Edin.”

Mtv

Her Sayfada Daha Da Hüzünlü Bir Hal Alsa Da Asla Umutsuzluğa Düşürmeyen, Çok Güzel Bir Roman.”

Refinery29

Silvera’nın Bu İlk Romanı Hem Yürek Burkuyor Hem De Sıcacık. Düşük Sosyoekonomik Koşullardan Gelen Karakterlerle Genç Yetişkin Dünyasına Hoş Bir Giriş.”

Bn

Silvera İyi Bir Yazar. Aaron’ın Hikâyesi Yürek Burkuyor, Komik, İlham Verici Ve Aydınlatıcı. Çok Yetenekli, Yeni Bir Yazardan Çok Özel Bir Roman.”

Bustle

Tanıdığınız Herkese Tavsiye Edeceğiniz Sıcacık Bir Öykü.”

Metro


Dönüşüm Terapisine Bilimkurguyla Yaklaşan Ve Eşcinsel Karşıtı Bağnazlık Ve Şiddetin En Kötüsüyle Yüzleşen Bir Hikâye.”

Vulture

Bu Yazın En Çok Beklenen Kitabı Az Biraz Mutlu, Her Yaştan Okuyucu İçin Merak Uyandırıcı, Sürükleyici Bir Roman.”

Next

Aşka, Beklentiye, Kendini Keşfetmeye Ve Yumuşak İniş Yapmanıza İzin Vermeyen Bir Dünyada Kendinizi İspatlamaya Dair Bir Hikâye.”

B&n Teen Blog

Bu Karanlık Ve İnsanı Derinden Etkileyen Kitap, Genç Okuyucuların Anılarına Ve Kendilerine Verdikleri Değeri Cesurca Gözden Geçirmelerini Sağlıyor.”

The Monitor

Hikâye Boyunca Okuyucu Aaron’a Sarılmak, Onu Sarsmak İsteyecek Ve Onun İçin Üzülecek.”

Planet Jackson Hole

Aşka Ve Kabullenmeye Dair, Akıllara Durgunluk Veren, İçinizi Parçalayacak Bir Hikâye.”

Popcrush

Kendini Bulmayla Ve Kabullenmeyle İlgili Okuduğunuz Hiçbir Kitaba Benzemiyor. Kendini Bulma Ve Kabullenmeyle İlgili Roman Budur İşte.”

Ya Books Central

Devrim Niteliğinde… Çarpıcı Şekilde Dokunaklı… Yaptığımız Seçimleri Neden Yaptığımızın Müthiş Bir İncelemesi.”

Bookbrowse

Hüzünlü, Komik Ve Umut Verici.”

The Spencer Daily Reporter

Uyum Sağlama Sürecinde Olsun Ya Da Olmasın, Okuyucuların Çoğu Kendini Aaron’ın Yerine Koyacak.”

Voya

Çarpıcı Bir Dille Yazılmış, İncelikle İşlenmiş Bir Kurgu. Beklenmedik Bir Gelişmeyle Okuyucular Aaron’ın Hayatıyla İlgili Bildiklerini Gözden Geçirecekler. Cesur Olmanın Da Ötesinde… Silvera Lafını Esirgemiyor.”

Publishers Weekly

Sürükleyici Bir Roman. Silvera Genç Yetişkin Konularını Kapsayıcı, Derin Bir Anlatımla Ustaca İşlemiş.”

School Library Journal

Silvera Müthiş Bir Yetenek Ve Geleceğin Yıldızı.”

James Dawson

Gerçekçi, Duygusal, İçten.”

Nerds And Beyond

Genç Yetişkin Edebiyatında Önemli Bir Yeni Ses Olan Adam Silvera, Eşsiz Ama Çok Tanıdık Karakterlerle Dolu, Tutkulu Bir Hikâye Yazmış. Az Biraz Mutlu Unutulmaz Bir Roman.”

Alex London

Ustaca Yazılmış, Keskin, Dürüst Ve Hepsinin De Ötesinde Son Derece Etkileyici. Enerjik, Cüretkâr Ve Büyüleyici Bir Derinlikle Yazan Silvera Bana Kitap Okumayı Neden Sevdiğimi Hatırlattı.”

Adele Griffin

Adam Sılvera,Ve Sonunda İkisi De Ölür, Az Biraz Mutlu, Bana Sadece Anılarımızı Bıraktın, Infinity SonVe Infinity ReaperInNew York TimesÇoksatan Yazarıdır. Aynı Zamanda Becky Albertalli’yle BirliktE Olur Mu DersinVeHere’s To UsKitaplarını Yazmıştır. Doğma Büyüme Bronx’ludur Ve Şimdi Los Angeles’ta Yaşamaktadır. Fazlasıyla Uzun Boyludur. 

Daha Mutlu Son
Adam Silvera’nın Ezber Bozan İlk Romanının, New York Times Çoksatan Yazarı Angie Thomas’ın Önsözünü, Yeni Final Bölümü Daha Mutlu Son”u Ve Her Şeyin Nasıl Başladığıyla İlgili Sonsözü İçeren Özel Baskısı.

 

Bu Beklenmedik, Yürek Burkan, İnsanı Derinden Etkileyen New York TimesÇoksatan Kitabında Adam Silvera, Bronx’ta Tehlikeli Bir Yakın Geleceği Konu Alıyor.

On Altı Yaşındaki Aaron Soto Babasının İntiharından Sonraki Aylarda Kız Arkadaşı Genevieve Ve Annesinin Desteğine Rağmen Mutluluğu Bulamamaktadır. Keder Ve Bileğindeki Gülümseme Şeklindeki Yara, Acısını Unutmasına İzin Vermemektedir. Ama Aaron Mahalleye Yeni Taşınan Thomas’la Tanışınca İçinde Bir Şeyler Değişir. Thomas’la Dostluğu Genevieve Ve Yakın Arkadaşlarıyla Aralarında Gerginliğe Sebep Olsa Da Aaron, Ona Karşı Beklenmedik Duygularını İnkâr Edemez. 

Aaron Ne Thomas’tan Ayrı Kalabildiği Ne De Yeni Bulduğu Mutluluğundan Vazgeçebildiği İçin Etkili Bir Önlem Almayı Düşünür. Leteo Enstitüsü’nün Çığır Açan Hafıza Değiştirme İşlemi Ona Bu Zorluklardan Kurtulmayı Vadetmektedir. Bu, Gerçekte Kim Olduğunu Unutacağı Anlamına Gelse De. 

Mutluluk Bu Kadar Zor Mu Olmalı? 

 

 

New York TimesÇoksatanı
• New York Times Editör Seçimi
Paste Magazine Tüm Zamanların En İyi Genç Yetişkin Romanı 
• Booklist N En İyi İlk Romanı 
• Booklist 2015 Editör Seçimi
• Kirkus N En İyi Genç Yetişkin Kitabı 
Aba Indie Next Seçkisi
Amazon İn En İyi Genç Yetişkin Romanı 
Refinery29 En İyi Genç Yetişkin Romanı 
Popsugar - İn En İyi Romanı
Bustle İn En İyi Genç Yetişkin Romanı
New York Halk Kütüphanesi İn En İyi Genç yetişkin Romanları İlk 10 Listesi
Los Angeles Halk Kütüphanesi İn En İyi Gençlik Kitabı
The Latinidad List Yılın En İyi Genç Yetişkin Kitabı
• Magill’s Literary Annual Seçkisi

 

 

Yürekten… Unutulmaz, Modern Bir Konuyu Ele Alıyor: Özünüzde Olduğunuz Kişi Silinebilen Ya Da silinmesi Gereken Bir Şey Değildir. Anılarınızı Unutun, Acınızı Unutun, Kendinizi Unutun.” 

Chicago Tribune 

Aaron Bugüne Dek Tanıdığım En İlginç Ve Özgün Anlatıcılardan Biri; Öyküsünü İnanılmaz Bir Cesaret Ve Hiç Azalmayan Bir İçtenlikle Anlatıyor. Kalbimi Paramparça Ederken Bir Yandan Da Gülümsememi Sağladı. Unutulmaz Bir Roman.” 

Becky Albertalli, Simon Homo Sapiens’e KarşıNın Yazarı 

Yazar Acı Dolu Bir Dünyanın İç Yüzünü İçtenlikle Ve Kendinden Emin Bir Üslupla İrdeliyor. Dâhiyane Bir Kurguyla Da Birleşince Ortaya Büyüleyici, Unutulmaz Bir Yetenek Gösterisi Çıkıyor.” 

John Corey Whaley, Her Şey Burada Başladı Ve BittiNin Yazarı 

Silvera’nın Romanı, Okumayı Bitirdiğimden Beri Aklımdan Çıkmayan Muhteşem Bir Sihirbazlık Numarası. Uzun Süre Etkisinde Kalacağımı Düşünüyorum.” 

Jasmine Warga, Kalbim Ve Diğer KaradeliklerN Yazarı 

 

Adam Silvera Gözü Kara Enerjisini Aaron Soto’nun Sesinden Aktarıyor. Aaron Sersemletici, Duygusal, Zeki, Enerjik Ve Olduğu Kişiyle İlgili Dürüst Olmak İsteyen Bir Genç. Ruhunuza Öyle Bir İşleyecek Ki Okumadığınız Zaman Bile Onu Düşünmeden Duramayacaksınız. Bu Kitaba Bayıldım.” 

David Arnold 

Okuyacağınız En Hüzünlü Genç Yetişkin Romanlarından.Hafif Bilimkurguya Rağmen İçindeki Her Şey Son Derece gerçekçi. Günlerce, Hatta Haftalarca Az Biraz MutluNun Etkisinden Çıkamayacaksınız.” 

Paste Magazine 

Kim Olursanız Olun,Az Biraz MutluDan Keyif Almamanız Mümkün Değil.” 

Bucks County Courier Times 

Stemediğiniz Anılarınızı Silebilseydiniz Olacaklara Dair, Gençlik Yıllarının Acılarını Da Dürüst Bir Şekilde İçine Katan Bir Hikâye. Nsan İlişkilerinin Rahatsızlık Verici Yanlarına Çok Katmanlı Bir Bakış. Sürükleyici, Müthiş Bir Roman.” 

Kirkus Reviews 

Hikâye Beklenmedik, Karmaşık Bir Yöne Gidiyor. Sonunda Okuyucuların Elinde Unutulmaz Bir Genç Kalırken Bazı Şeyler Farklı Olsaydı Hayatının Nasıl Olacağını Düşündürüyor.Tıpkı Yazarın İstediği Gibi.” 

The Bulletin Of The Center For Children’s Books 

Adam Silvera’nın Bu İlk Romanı Yaşamın En Ağır Konularını Hassas Bir Dengede Ele Alıyor: İntihar, Travma, Yas Ve Yoksulluk… Silvera’nın Bilimkurgu Elementleri Ve Cinsellik Hakkındaki Zekice Anlatımıyla Elinizden Bırakamayacağınız Bir Kitap.” 

Time 

Silvera’nın Özgün Ve Cüretkâr Çıkış Romanını Sabahın İkisine Kadar Elimden Bırakamadım. Zorlayıcı Sorular Sorduran oturaklı Bir Yazımı Var.” 

Aaron Hartzler 

Bu Eşsiz Hikâyeyi Okurken Şunları Beklemelisiniz: Kalp Kırıklığı, Muhtemelen Gözyaşı Tabii Kalpsizseniz, O Başka) ve Sizi Gülümsetecek Anlar.” 

Popcrush 

Silvera Ölümün Ve Yaşamın Unutulabildiği, Rollerin Yeniden Yazılabildiği Ve Kırık Kalplerin İyileştirilebildiği Bir Dünyayı Keşfediyor. Lk Aşk, İlk Kalp Kırıklığı, Yas Ve Mutluluk Arayışı…” 

Shelf Awareness 

Aaron’ın Bronx’taki Evreni Hem Rüya Gibi Hem De Sıradan. Kesinlikle Okunmalı.”

The New York Times Book Review

Silvera Hem Merak Uyandırıcı Hem De Tedirgin Edici Teknolojiye Sahip Bir Yakın Gelecek Yaratmakta Usta.” 

Shondaland

 

Adam Silvera Gençlik Türünde Duyulmamış Bir Ses. Sözcüklerinin Dürüstlüğü Ve Anlatım Becerisi Bir Süredir Onu Beklediğimizi Fark Ettirdi. Aklımı Başımdan Aldı.”

Holly Goldberg Sloan

Kitabın Son Sarsıcı Ve Beklenmedik. Cinselliğe Cesur, Özgün, Gerçekçi Bir Bakış Sunarken Araya Karşı Konulmaz Bilimkurgu Elementleri De Serpiştiriyor.”

The Globe And Mail

Genç Yetişkin Romanlarına Önemli Bir Katkı. Silvera’nın Hikâyesinde Aaron Ait Olduğu Yeri Bulmaya Çalışırken Bilimkurgu Ve Sosyal Adalet Çok İyi Harmanlanmış.”

Los Angeles Times

Irk Ve Cinselliği Anlatan, Yürek Burkan Bir Hikâye.”

The Guardian

Kesinlikle Genç Yetişkin Romanları Listemde Bir Numara. Aaron Soto Ve Gerçek Kimliğini Bulma Mücadelesi O Kadar Gerçekçi Ki… Bu Türde Daha Önce Hiç Görmediğim Bir Şekilde Irk Ve Cinsel Kimlikle Yüzleşiyor.”

Latina Magazine

Zekice… Hassas Bir Anlatım.”

Good Housekeeping

Dokunaklı… Öyle Sürükleyici Ki Başladığınızda Elinizden Bırakamayacaksınız. Uyarmadı Demeyin.”

Teenvogue

Metroda Okurken Ağlayabilirsiniz, Dikkat Edin.”

Mtv

Her Sayfada Daha Da Hüzünlü Bir Hal Alsa Da Asla Umutsuzluğa Düşürmeyen, Çok Güzel Bir Roman.”

Refinery29

Silvera’nın Bu İlk Romanı Hem Yürek Burkuyor Hem De Sıcacık. Düşük Sosyoekonomik Koşullardan Gelen Karakterlerle Genç Yetişkin Dünyasına Hoş Bir Giriş.”

Bn

Silvera İyi Bir Yazar. Aaron’ın Hikâyesi Yürek Burkuyor, Komik, İlham Verici Ve Aydınlatıcı. Çok Yetenekli, Yeni Bir Yazardan Çok Özel Bir Roman.”

Bustle

Tanıdığınız Herkese Tavsiye Edeceğiniz Sıcacık Bir Öykü.”

Metro


Dönüşüm Terapisine Bilimkurguyla Yaklaşan Ve Eşcinsel Karşıtı Bağnazlık Ve Şiddetin En Kötüsüyle Yüzleşen Bir Hikâye.”

Vulture

Bu Yazın En Çok Beklenen Kitabı Az Biraz Mutlu, Her Yaştan Okuyucu İçin Merak Uyandırıcı, Sürükleyici Bir Roman.”

Next

Aşka, Beklentiye, Kendini Keşfetmeye Ve Yumuşak İniş Yapmanıza İzin Vermeyen Bir Dünyada Kendinizi İspatlamaya Dair Bir Hikâye.”

B&n Teen Blog

Bu Karanlık Ve İnsanı Derinden Etkileyen Kitap, Genç Okuyucuların Anılarına Ve Kendilerine Verdikleri Değeri Cesurca Gözden Geçirmelerini Sağlıyor.”

The Monitor

Hikâye Boyunca Okuyucu Aaron’a Sarılmak, Onu Sarsmak İsteyecek Ve Onun İçin Üzülecek.”

Planet Jackson Hole

Aşka Ve Kabullenmeye Dair, Akıllara Durgunluk Veren, İçinizi Parçalayacak Bir Hikâye.”

Popcrush

Kendini Bulmayla Ve Kabullenmeyle İlgili Okuduğunuz Hiçbir Kitaba Benzemiyor. Kendini Bulma Ve Kabullenmeyle İlgili Roman Budur İşte.”

Ya Books Central

Devrim Niteliğinde… Çarpıcı Şekilde Dokunaklı… Yaptığımız Seçimleri Neden Yaptığımızın Müthiş Bir İncelemesi.”

Bookbrowse

Hüzünlü, Komik Ve Umut Verici.”

The Spencer Daily Reporter

Uyum Sağlama Sürecinde Olsun Ya Da Olmasın, Okuyucuların Çoğu Kendini Aaron’ın Yerine Koyacak.”

Voya

Çarpıcı Bir Dille Yazılmış, İncelikle İşlenmiş Bir Kurgu. Beklenmedik Bir Gelişmeyle Okuyucular Aaron’ın Hayatıyla İlgili Bildiklerini Gözden Geçirecekler. Cesur Olmanın Da Ötesinde… Silvera Lafını Esirgemiyor.”

Publishers Weekly

Sürükleyici Bir Roman. Silvera Genç Yetişkin Konularını Kapsayıcı, Derin Bir Anlatımla Ustaca İşlemiş.”

School Library Journal

Silvera Müthiş Bir Yetenek Ve Geleceğin Yıldızı.”

James Dawson

Gerçekçi, Duygusal, İçten.”

Nerds And Beyond

Genç Yetişkin Edebiyatında Önemli Bir Yeni Ses Olan Adam Silvera, Eşsiz Ama Çok Tanıdık Karakterlerle Dolu, Tutkulu Bir Hikâye Yazmış. Az Biraz Mutlu Unutulmaz Bir Roman.”

Alex London

Ustaca Yazılmış, Keskin, Dürüst Ve Hepsinin De Ötesinde Son Derece Etkileyici. Enerjik, Cüretkâr Ve Büyüleyici Bir Derinlikle Yazan Silvera Bana Kitap Okumayı Neden Sevdiğimi Hatırlattı.”

Adele Griffin

Adam Sılvera,Ve Sonunda İkisi De Ölür, Az Biraz Mutlu, Bana Sadece Anılarımızı Bıraktın, Infinity SonVe Infinity ReaperInNew York TimesÇoksatan Yazarıdır. Aynı Zamanda Becky Albertalli’yle BirliktE Olur Mu DersinVeHere’s To UsKitaplarını Yazmıştır. Doğma Büyüme Bronx’ludur Ve Şimdi Los Angeles’ta Yaşamaktadır. Fazlasıyla Uzun Boyludur. 

Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat