Sepetim (0) Toplam: 0,00TL
Flutter ileMobil Uygulama Geliştirme Dart Temelleri – Nesne Yönelimli

Flutter ileMobil Uygulama Geliştirme Dart Temelleri – Nesne Yönelimli Programlama

Liste Fiyatı : 77,00TL
9789750266362
735035
Flutter ileMobil Uygulama Geliştirme Dart Temelleri – Nesne Yönelimli Programlama
Flutter ileMobil Uygulama Geliştirme Dart Temelleri – Nesne Yönelimli Programlama
Seçkin Yayıncılık
77.00
Flutter, Google tarafından geliştirilen ve bir kez kod yazarak hem Android hem de iOS platformları için uygulama geliştirmemizi sağlayan, güçlü bir teknolojidir. Kısa sürede yüksek performanslı mobil uygulamalar geliştirebilmemize olanak sağlayan Flutter, bu avantajı sayesinde çok kısa zamanda popüler bir teknoloji haline gelmiştir.

Görece yeni bir teknoloji olmasına rağmen Flutter, dünya devi şirketler de dahil olmak üzere birçok şirket tarafından kullanılmaya başlanmıştır ve kullanımı her geçen gün artmaktadır. Bu yüzden Flutter geliştiricilerine olan ihtiyaç da hızla artmaktadır. Siz de Flutter öğrenmeye bir an önce başlayarak dünya çapında büyük şirketler tarafından aranan nitelikte bir yazılımcı olabilirsiniz.

Eğer kendi projelerini hayata geçirmek isteyen bir girişimciyseniz, kodlama aşamasından uygulamayı yayınlama aşamasına kadar, ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri kitapta bulabilir ve hayalinizdeki projeyi hayata geçirebilirsiniz.

Flutter'ı her yönüyle ele alan bu kitap hiçbir ön bilgi gerektirmemektedir ve herhangi bir programlama tecrübesi olmayan kişilere Flutter öğretmek amacıyla, kaynak kitap olarak da kullanılabilir. Kitabın içinde, adım adım A'dan Z'ye gerçek hayatta kullanabileceğiniz 4 uygulama bulunmakta olup, ilgili program satırlarını web sitesinden indirebilirsiniz.

Konu Başlıkları:
Dart Programlama Dili
Asenkron Programlama
Null Safety
Nesne Yönelimli Programlama
Widget Kavramı
Stateless Widget ve Stateful Widget
Temel Widget'lar
Ekranlar Arası Geçiş
Cihaz Hafızasına Veri Kaydetme
JSON Parse
İnternetten Veri Çekme
Örnek Uygulamalar
Uygulamayı Play Store'a Yükleme
Kapat