Format Kitap
Barkod 9789755708409
Yayın Tarihi 2018-08-01
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 6.Baskı
Sayfa Sayısı 173
Kapak Ciltsiz
Kağıt 2. Hamur
Boyut 13.5 X 19.5

Emeği Geçenler :
Yazar   : Zeynep Kaçar

Bir ailenin tarihini, deliliğini, derinliğini, karanlığını, neşesini, acayipliğini kumaşlar ve yiyeceklerle çevrelenen üç kadının gözünden anlatıyor Zeynep Kaçar Kabuk’ta. Kendini gerçekleştirme çabası içindeki üç kuşağın hayatın gelip dayattıkları karşısında başkalaşması, kabuk değiştirmesi, kabuğuna sığamadıkça çaresizleşmesi, çaresizleştikçe gerçeklikten uzaklaşması sarmalını incelikle örüyor. Her bir birey için savaş alanına dönüşen ailenin aynı zamanda bütün yaraları iyileştirmedeki mucizevi mahirliğini de sakınmasızca ele alıyor.

Tutmaya çalıştıkça ellerinden kayan hayatlarının peşinde çözümü delirmekte bulanların hem kanatan, hem sağaltan ama hep güç veren hikayesi...

“Bense sürekli değişmek, savaşmak, kendimle dalaşıp uğraşıp hep bir mantıklı yol bulmak zorundayım. Olağan güzel, olağan iyi, olağan makul değilim çünkü.

Neyim varsa olağandan epey uzak. Sürekli kendimi akla yola uydurma çabası.”

devamını oku..
Kategori : Roman
Bu üründen 34 adet satılmıştır.
% 26
indirim
10.96
Liste Fiyatı : 14.81
Kazancınız : 3.85
 Favorilere Ekle
Ürün Tükendi.
2019-04-18

Çok zevkel okuduğum, kadınlar üzerinden yazılmış farklı bir aile romanı. Acıyı bu kadar gerçek tarif etmek çok başarılı. Sonunu bağlama da biraz amatör kalınmış sadece.