Sepetim (0) Toplam: 0,00TL
%33
Petman Ahmet Öznacar

PetmanHayvanların Koruyucusu

Liste Fiyatı : 31,00TL
İndirimli Fiyat : 20,77TL
Kazancınız : 10,23TL
Taksitli fiyat : 9 x 2,54TL
%33
Temin süresi 3 gündür.
9786257190497
719683
Petman
Petman Hayvanların Koruyucusu
Tilki Kitap
20.77

Günümüz dünyasında hayvanları içinde bulundukları korkunç zulüm odaklarından kurtarmak için çabalayan bir süper kahramanın sürükleyici ve duygu dolu öyküsü. Her yaştan okurlar için hayvan hakları konusunda aydınlatıcı, eğitici, zevkle okunacak bir fantastik roman.

Kitapta sembolleştirilen iyilerle kötülerin çatışması ezelden beri vardı ve hep var olacak. Kötülüğün en acımasız, en yaygın boyutları ise hayvanlara yapılan eziyetlerde görülür. Peki onları kurtarmak için ne yapılabilir? İnsanları hayvan hakları konusunda aydınlatacak, hayvanlara bakış açılarını değiştirecek eserler sunmak bu yolda atılacak ilk ve en önemli adımdır.

Yazar hayvan hakları kuramını ustalıkla işliyor: Hayvanlar dile gelip duygularını, düşüncelerini, dertlerini ifade ettikleri zaman onların da birer birey olduklarını anlıyoruz: Barınaktaki köpek, laboratuvardaki fare, çiftlikteki tavuklar, hayvanat bahçesindeki tutsak hayvanlar aslında bizim gibi ihtiyaçları ve hakları olan bilinçli bireylerdir. Kendimize tanıdığımız adalet ve özgürlük haklarını onlara da tanımalıyız. Dünyanın her yerinde hayvanlar için değişim yaratmak isteyen iyi insanlar işte bu düşüncelerle yola çıktılar.

Kapat