Sepetim (0) Toplam: 0,00TL
%30
Ülkemiz İşletmelerinde Yaşanmış 33 Vaka İle Kurumsal Gelişim Ayhan Art

Ülkemiz İşletmelerinde Yaşanmış 33 Vaka İle Kurumsal Gelişim

Liste Fiyatı : 69,00TL
İndirimli Fiyat : 48,30TL
Kazancınız : 20,70TL
Taksitli fiyat : 9 x 5,90TL
%30
Temin süresi 3 gündür.
9786059248730
677801
Ülkemiz İşletmelerinde Yaşanmış 33 Vaka İle Kurumsal Gelişim
Ülkemiz İşletmelerinde Yaşanmış 33 Vaka İle Kurumsal Gelişim
Scala Yayıncılık
48.30

Tanımlayabilen, çözümleyebilen ve somut önerigetirebilen bir nesil için...

Bu kitapta bulunan 33 vaka; öğrenme hedef leri, tartışma soruları veyetkinliklerle yapılandırılmıştır.

33 Vaka ile Kurumsal Gelişim kitabı ülkemiz insanlarının ilişkilerini veyaşanmışlıklarını bilen, duyan veya bizzat gören kişiler tarafından kalemealınmıştır. Kitabı okuduktan sonra iletişim ve iş birliği becerinizi artırarak yaşamkalitenize değer katacağınıza eminiz. Nasıl mı? Ülkemizde örneği olmayan yediaşamalı vaka çözümleme yöntemimiz ve kurumsal gelişim yaklaşımı sayesinde.

Yaşamasanız dahi vakada olanları, kişileri, eylemleri ve sonuçları anlamlandırmışolacaksınız. Böylece yaşadığınız tecrübelere daha farklı bir gözle bakacaksınız.Vakalarımız sağlıklı düşünme ile doğrulardan/hatalardan ders çıkartmanıza ve özdeğerlendirme yapabilmenize önemli bir rehber olacaktır.
“33 Vaka ile Çalışan, Ekip, Kurum Gelişimi kitabı; her yönüyle takdire şayan, bütün işhayatına ışık tutabilecek nitelikte müthiş bir eser. Vaka çalışmaları özenle seçilmiş veyazılmış, günlük hayatın içerisinde cevabını arayan birer örnek teşkil ediyor. Bu kitapzamanla sadece Türkiye'de değil dünyanın önde gelen iş okullarında okutulmaya aday olanbir başucu kitabı olacaktır. Ayhan Artar'ın kendisini işine adayan, hedef odaklı, enderakademisyen ve yönetici kimliğinin yansımaları kitapta önem arz ediyor.”

- Kamil Gökhan Bozkurt

“Bu Kitap; ülkemizde yaşanmış bize ait vaka analiz teknikleriyle sadece bireysel gelişimideğil, bireysel gelişim ile birlikte kurumsal gelişim ve sürekli gelişimi hedefleyen tümişletmelere, bireylere, yöneticilere rehberlik edecek çok önemli bir kaynak olacak. Emeğigeçen herkesi kutluyorum.”

- Ertan Fırat

Gelecek ışık ister, ses ister, el ister...

Emanet edilen çırağını nakış nakış işler usta. Nice mevsimler geçer, hayat akar… Gelen olurbir sıcak nefesle, giden olur sessiz sedasız… Zanaatın her zerresine hınca hınç doldurur hayatıusta. Binlerce yılda damla damla birikir kadim olur bilgi, ustada el olur, uzatır çıraklar usta olur,ham ağaçken yazacak kalem olur. Usta demir alır limandan… Çok şeyler yaşandı, çok yol alındı,gücü kuvveti yettiğince geleceğe ışık oldu birçokları. Bu kitap kurgulanmadı, çırakları, kalfaları,ustaları tarafından hayatın içinden derlendi emin ellere teslim edildi. Bilen bilir insanın yaşamkitabının dünkü sayfasına yazılanların kıymetini. Siz her şeye rağmen okuyun, bilin çünkügelecek ışık ister, ses ister, el ister… Emeğine sağlık değerli Ayhan Hocam el uzattın yarına…

- Ali Karakuş

Kapat